Türkiye Kent Konseyleri Birliği Adana\'da buluştu

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Adana\'da buluştu

Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) Yürütme ve Akademi kurulu toplantısını Adana Kent Konseyi'nin katkılarıyla Adana’da gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta sonunda Adana’da Adana Kent Konseyi'nin misafiri olan TKKB Yürütme ve Akademi kurulu, 2 gün süren temaslar ve yapmış oldukları toplantılar dahilinde çok önemli görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Toplantıda önümüzdeki dönemlerde yapılması planlanan projeler masaya yatırıldı. Ayrıca TKKB Dönem Başkanı Necati Binici ve Yürütme Kurulu üyeleri Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak’ı da makamında ziyaret ederek, Adana’da olmalarından ve misafirperverliklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Adana Kent Konseyi Başkanı Ömer Güner Sazak ise; "Adana Kent Konseyi olarak, Türkiye Kent Konseyleri Birliği'nin üyesi olmaktan ve Yürütme Kurulunu Adanamızda misafir edip ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Birlikte daha yaşanılabilir bir toplum için çaba gösterip başarılı projelere imza atacağız." ifadelerini kullandı

TKKB Dönem Başkanı ve Yürütme Kurulu üyeleri Adana Kent Konseyi'nin Türkiye’de en aktif Kent Konseylerinden biri olduğunu, bu konuda Adana'da yapılan çalışmaların takip edilip örnek alındığını vurguladılar.

Facebookta Paylaş